ساکنان اطراف رودخانه ها،منازل را تخلیه کنند

پیمان جهانگیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:با توجه به شرایط بارندگی و احتمال خطر سیلاب ناشی از بارندگی ها در بالادست ، این مناطق پر خطر به شمار می روند. وی اظهار داشت:تمامی ساکنان این روستاها و عشایر منطقه که جمعیتی بالغ بر ۲ هزار نفر دارند در مسیر رودخانه […]

پیمان جهانگیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:با توجه به شرایط بارندگی و احتمال خطر سیلاب ناشی از بارندگی ها در بالادست ، این مناطق پر خطر به شمار می روند.
وی اظهار داشت:تمامی ساکنان این روستاها و عشایر منطقه که جمعیتی بالغ بر ۲ هزار نفر دارند در مسیر رودخانه قرار گرفته اند و هرچه سریعتر باید منازل مسکونی خود را تخلیه کنند.
رئیس ستاد بحران شهرستان افزود:بخشدار و دهیاران در این مناطق مشغول اطلاع رسانی فوری به ساکنان هستند و تمهیدات لازم برای کنترل حوادث اندیشیده شده است و امیدواریم خطر جدی نداشته باشیم.
جهانگیری افزود: هزاران مسافر نوروزی در اندیمشک شب گذشته با کمک مسئولان در مناطق سرپوشیده، سالن های ورزشی ، مساجد ، مصلی نماز جمعه و دیگر اماکن شهرستان اسکان یافتند.
وی بیان کرد:طی بنرهای اطلاع رسانی ، مکان های اضطراری برای اسکان مسافران معرفی شده است و ستاد بحران اندیمشک و دستگاههای اجرایی این شهرستان آماده باش کامل هستند.
جهانگیری خاطرنشان کرد:کشیک های شبانه روزی ادارات مستقر هستند و وضعیت راهها و محورهای ارتباطی شهرستان مشکل خاصی ندارند.
وی از مسافران نوروزی خواست احتیاط و اصول ایمنی را در مسیر تردد رعایت کنند.
شهرستان اندیمشک ورودی شمال خوزستان است و هزاراران مسافر نوروزی هر سال از جاذبه های اندیمشک دیدن می کنند./ایرنا