دستبند قانون بر دستان قاتل ۱۶ ساله در ملکشاهی

سردار نورعلی یاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی تماس تلفنی شب گذشته با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان ملکشاهی، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع اعزام و مشخص شد جوان ۲۳ ساله ای به وسیله سلاح گرم به قتل رسیده […]

سردار نورعلی یاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی تماس تلفنی شب گذشته با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان ملکشاهی، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع اعزام و مشخص شد جوان ۲۳ ساله ای به وسیله سلاح گرم به قتل رسیده است.
وی افزود: در بررسی بیشتر و تحقیقات اولیه از شاهدان عینی مشخص شد بدلیل اختلافات شخصی قاتل ۱۶ ساله دست به چنین کاری زده است.
فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه قاتل پس از به قتل رساندن این جوان متواری شده بود، تصریح کرد: پس از وقوع این حادثه اکیپ های ویژه ای از پلیس آگاهی استان، شهرستان و همچنین سایر قسمت های انتظامی استان با همکاری بزرگان و ریش سفیدان تلاش های خود را در جهت دستگیری و یا معرفی فرد قاتل آغاز کردند.
سردار یاری با اشاره به اینکه اسلحه قاتل کشف و صاحب آن نیز دستگیر شده است، بیان کرد: با تلاش و پیگیری نیروهای انتظامی استان، وساطت ریش سفیدان و معتمدان محلی، قاتل ۱۶ساله صبح امروز خود را به پلیس شهرستان ملکشاهی معرفی کرد.
سردار یاری با اشاره به اینکه پرونده این قتل در پلیس آگاهی شهرستان تشکیل و به عرض مرجع قضائی رسیده، اظهار داشت: تحقیقات گسترده پلیس برای بررسی جوانب این پرونده در حال انجام است و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی می شود.
وی یادآور شد: خویشتن داری، صبر و حوصله و همچنین استفاده از تجربیات و ظرفیت ریش سفیدان می تواند از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری کند./ایرنا