خسارت رعد و برق به الکتروپمپ های آب در دهلران

افشین مظاهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در اثر باران و صاعقه الکتروپمپ های آب شرب شهر دهلران دچار حادثه و خسارت شده است. وی گفت: نوسات برق و صاعقه خط انتقال آب شرب شهر دهلران در محل ایستگاه پمپاژ دچار شکستگی شد و این امر موجب خسارت […]

افشین مظاهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در اثر باران و صاعقه الکتروپمپ های آب شرب شهر دهلران دچار حادثه و خسارت شده است.
وی گفت: نوسات برق و صاعقه خط انتقال آب شرب شهر دهلران در محل ایستگاه پمپاژ دچار شکستگی شد و این امر موجب خسارت به الکتروپمپ ها شد.
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری ایلام از خسارت به ۷ الکتروپمپ ایستگاه پمپاژ آب شرب شهر دهلران خبر داد و افزود: از شب گذشته همه امکانات و نیروها پای کار هستند و در تلاشیم تا با راه اندازی ۲ الکتروپمپ بصورت اضطراری تامین آب شرب شهر را انجام دهیم.
مظاهری از مردم خواست در مصرف صرفه جویی کنند تا با تلاش پرسنل این شرکت الکتروپمپ ها راه اندازی و حداقل قطعی آب را در شهر داشته باشیم.
فرماندار دهلران هم گفت: در حال حاضر مخزن ذخیره ۱۰ هزار متر مکعبی دهلران دارای آب شرب است و مردم از آن استفاده می کنند.
مجید عسگری افزود: همه امکانات شهرستان و آب و فاضلاب شهری استان برای رفع مشکل و تلاش برای اینکه قطعی آب شرب نداشته باشیم پای کار هستند.
وی گفت: ۱۰ دستگاه تانکر آبرسان سیار نیز پیش بینی شده تا از علمک ها با بارگیری در صورت نیاز آبرسانی سیار در شهر انجام دهند.
فرماندار دهلران ابراز امیدواری کرد: با توجه به ذخیره مخزن آب شرب شهر و تلاشی که برای نصب و راه اندازی الکتروپمپ ها در حال انجام است تا عصر راه اندازی و آب به مخزن ذخیره پمپاژ و قطعی آب شرب در شهر نداشته باشیم.
تعداد مشترکان آب شهری دهلران ۱۲ هزار خانوار است./ایرنا