۳۱ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های به سیل زدگان در ایلام دایر شد

رمضان دستیاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این پایگاه‌ها از امروز در همه نقاط شهری ایلام دایر و فعالیت خودرا برای انتقال کمک های مردمی به هموطنان آسیب‌دیده از سیل شروع کرده است. وی افزود: از این شمار ۱۵پایگاه ثابت و ۱۶ مرکز نیکوکاری است و علاوه بر این، پایگاه‌های […]

رمضان دستیاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این پایگاه‌ها از امروز در همه نقاط شهری ایلام دایر و فعالیت خودرا برای انتقال کمک های مردمی به هموطنان آسیب‌دیده از سیل شروع کرده است.
وی افزود: از این شمار ۱۵پایگاه ثابت و ۱۶ مرکز نیکوکاری است و علاوه بر این، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی این نهاد و نیز شماره کارت مجازی ۷۷۱۹-۹۹۸۸-۹۹۱۸-۶۰۳۷ و همچنین شماره‌حساب امانی شرعی ۱۰۵۳۰۰۶۰۸۰۰۰ نزد بانک ملی آماده دریافت کمک‌های مردمی در این زمینه هستند.
دستیاری با اشاره به پیش‌قدم شدن کارکنان این نهاد برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده گفت: تمامی کارکنان این نهاد یک روز حقوق خود را برای کمک به هم وطنان آسیب‌دیده اختصاص داده‌اند.
وی گفت: چنانچه کارکنان سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها آماده اهدای حقوق خود به این امر خیر باشند این نهاد آمادگی دارد تا این کمک‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آسیب دیدگان برساند.
سیل اخیر کشور متاسفانه جان بیش از ۲۰ نفر را گرفت و خسارت های مالی فراوانی را به همراه داشته است./ایرنا