چادرهای مسافرتی از مناطق پرخطر جمع‌آوری شوند

قاسم سلیمانی دشتکی، ظهر جمعه بعد از بازدید از مناطق سیل زده شهرستان دره‌شهر گردشگران را از حضور در مناطق در معرض سیل و اب گرفتگی برحذر داشت. وی تاکید کرد: در شرایط کنونی عمل به پیش بینی‌های هواشناسی و پیشگیری از حوادث احتمالی لازم ، منطقی و ضروری است. استاندار ایلام پیشگیری از حوادث […]

قاسم سلیمانی دشتکی، ظهر جمعه بعد از بازدید از مناطق سیل زده شهرستان دره‌شهر گردشگران را از حضور در مناطق در معرض سیل و اب گرفتگی برحذر داشت.
وی تاکید کرد: در شرایط کنونی عمل به پیش بینی‌های هواشناسی و پیشگیری از حوادث احتمالی لازم ، منطقی و ضروری است.
استاندار ایلام پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از بارش شدید و سیلاب گونه که توسط سازمان هواشناسی پیش بینی شده ضروری عنوان و تاکید کرد: پلیس مسیرهای پرخطر را مسدود کند.
سلیمانی دشتکی گفت: در اجرای این دستور و اقدام برای جمع چادرهای اقامتی ‘ هیچ ملاحظه و اقدامی پذیرفته نیست’.
وی تصریح کرد: بدون ملاحظه افراد تمامی چادرهای مسافرتی در مناطق کوهستانی را جمع آوری و اجازه ریسک را از چادر نشینان بگیرید.
وی به اقدامات مدیریت بحران استان در بارندگی‌های اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: با عملکرد مناسب ستاد بحران برغم رتبه اول بارش باران تلفات جانی در استان ایلام رخ نداده است.
سلیمانی دشتکی افزود: عبور به سلامت و بدون حادثه در مراحل اولیه بارندگی‌ها به معنی تمام شدن ماموریت پیشگیرانه نیست و تا اعلام وضعیت عادی توسط مراجع پیش بینی کننده آمادگی، حضور و پیشگیری و آموزش شهروندان و تدوین راه‌های مقابله با حادثه تاکید می‌شود.
شدت یافتن باد وباران را برای ساعت ها و روزهای پیش رو استان ایلام پیش بینی و اعلام شده است./ایرنا