اردوگاه اسکان اضطراری در دره شهر و ملکشاهی برپا شد

حسین عارفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در قالب این کمپ ۸۵ تخته چادر گروهی در این مناطق برپا شده است. وی ادامه داد: از این شمار ۲۰ تخته در روستای ارمو دره شهر، ۲۵ تخته در ماژین، ۲۰ تخته در شهر دره شهر و ۲۰ تخته نیز در […]

حسین عارفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در قالب این کمپ ۸۵ تخته چادر گروهی در این مناطق برپا شده است.
وی ادامه داد: از این شمار ۲۰ تخته در روستای ارمو دره شهر، ۲۵ تخته در ماژین، ۲۰ تخته در شهر دره شهر و ۲۰ تخته نیز در شهرستان ملکشاهی دایر و آماده اسکان اضطراری مردم است.
مدیرعامل هلال احمر ایلام با ذکر اینکه این چادرها در سالن های سرپوشیده این مناطق برپا شده اند، افزود: چادرهای ملکشاهی از شب گذشته و مناطق دره شهر نیز ار چند روز گذشته دایر هستند.
عارفی به آماده باش کلیه نیروهای امدادی این جمعیت برای پیشگیری و امداد رسانی در خصوص بارندگی های پیش رو اشاره کرد و گفت: همه امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای امداد رسانی به موقع در صورت وقوع حوادث فراهم شده است.
وی به آمادگی ۱۷ پایگاه امدادی و همچنین استقرار بالگرد این جمعیت که تیم های واکنش سریع هلال احمر را همراه خود دارد در محورهای ارتباطی استان اشاره کرد و گفت: هلال احمر با تمام توان پای کار است و اکنون به صورت ویژه در آماده باش کامل است.
عارفی از مردم خواست که به هشدارها و اطلاعیه ها توجه کنند و از تردد و سفر غیر ضروری خودداری کنند.
وی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر استان به همراه سایر دستگاه های خدمات رسان و امدادی به منظور خدمات رسانی مطلوب و به موقع به شهروندان آماده خدمت به مردم است./ایرنا