چهار جایگاه سیار سوخت ایلام برای مواقع بحرانی آماده شد

علی اصغر چاغروندی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: ذخیره سازی سوخت گرمایشی نیز انجام گرفته و این شرکت در حال آماده باش کامل است. وی ادامه داد: از چند روز قبل به دلیل مشکلات در جایگاه پمپ بنزین سه راهی جندالله حدود یکی دو ساعت با مشکل تامین سوخت […]

علی اصغر چاغروندی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: ذخیره سازی سوخت گرمایشی نیز انجام گرفته و این شرکت در حال آماده باش کامل است.
وی ادامه داد: از چند روز قبل به دلیل مشکلات در جایگاه پمپ بنزین سه راهی جندالله حدود یکی دو ساعت با مشکل تامین سوخت مواجه شدیم که بلافاصله مشکل برطرف شد.
مدیرعامل پخش فراورده های نفتی ایلام یادآور شد: اکنون همه جایگاه ها فعال بوده و سوخت مورد نیاز نیز تامین شده و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.
چاغروندی افزود: با توجه به جابجایی و اسکان مردم روستای چم شیر سوخت مورد نیاز وسایل گرمایشی آنها نیز آماده شده و مشکلی در این زمینه نداریم.
وی ابراز امیدواری کرد که با تلاش و همکاری همه دستگاه ها مشکلی در زمینه وقوع سیل در استان رخ ندهد و شاهد اتفاقات ناگوار در استان و کشور نباشیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، بر اساس پیش بینی هواشناسی توده بارشی که موجب سیل در استان های غربی می شود از شب گذشته وارد ایلام شده و اکنون همه دستگاه های خدمات رسان به دستور استاندار ایلام در حال آماده باش بوده و مرخصی ها تا روز سه شنبه لغو شده اند./ایرنا