ارتش با تمام امکانات در کنار مردم ایستاده است

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در ادامه با اشاره به بازدیدهای میدانی از تمام مناطق سیل‌زده خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمام ظرفیت و امکانات خود دوشادوش مردم این منطقه ایستاده و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد. فرمانده کل ارتش ضمن قدردانی از مردم صبور و قانع استان گلستان یادآور شد: خدمت […]

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در ادامه با اشاره به بازدیدهای میدانی از تمام مناطق سیل‌زده خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمام ظرفیت و امکانات خود دوشادوش مردم این منطقه ایستاده و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
فرمانده کل ارتش ضمن قدردانی از مردم صبور و قانع استان گلستان یادآور شد: خدمت به این مردم که در همه صحنه ها با قلبی پاک حضور دارند افتخار است و همه خدمتگزاران نباید برای شادی به این مردم از هیچ کمکی دریغ کنند.
میرمحمد غراوی سرپرست استانداری گلستان ضمن حضور در لشکر ۳۰ گرگان و دیدار با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی گفت: حضور موثر و پای کار نیروهای مسلح و به خصوص ارتش جمهوری اسلامی ایران باعث دلگرمی و قوت قلب مردم مناطق سیل‌زده می شود.
وی در این دیدار افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران از ابتدای این حادثه با ارسال همه امکانات و ظرفیت‌های در اختیار توانست کمک موثری در کاهش تخریب سیل و تخلیه سیلاب داشته باشد.
غراوی در ادامه با اشاره به ارسال به موقع دستگاه لایروب توسط نیروی دریایی ارتش از خرمشهر به منطقه افزود: انشالله با همت مردم و نیروهای مسلح و همچنین وجود دستگاه لایروب نیروی دریایی ارتش، تخلیه سیلاب از خروجی گرگان رود با شتاب بیشتری انجام شود.
سرپرست استانداری گلستان به همراه امیر سرلشکر موسوی و امیر دریادار حسین خانزادی جهت بازید از مناطق سیل زده راهی شهر آق قلا و گمیشان شدند./ایرنا