۵۳ نفر در لرستان توسط اورژانس هوایی امداد رسانی شدند

پیرحسن کولیوند افزود: در ۱۲ فروردین ماه جاری ۱۴ نفر و در ۱۳ فروردین ماه ۳۹ نفر در هشت سورتی پرواز توسط بالگردهای اورژانس نجات یافتند. وی بیان کرد: عملیات امداد رسانی هوایی و زمینی همچنان در مناطق سیل زده استان لرستان ادامه دارد. بارش شدید باران که از روز یکشنبه در لرستان آغاز شد، […]

پیرحسن کولیوند افزود: در ۱۲ فروردین ماه جاری ۱۴ نفر و در ۱۳ فروردین ماه ۳۹ نفر در هشت سورتی پرواز توسط بالگردهای اورژانس نجات یافتند.
وی بیان کرد: عملیات امداد رسانی هوایی و زمینی همچنان در مناطق سیل زده استان لرستان ادامه دارد.
بارش شدید باران که از روز یکشنبه در لرستان آغاز شد، موجب بروز سیل و طغیان رودخانه ها در چهار شهرستان این استان شد.
طغیان رودخانه کشکان در محدوده شهر معمولان و شهرستان پلدختر باعث قطع ارتباط زمینی، مخابراتی و هوایی مردم این مناطق با مرکز استان لرستان شد که با مساعد شدن هوا امدادرسانی هوایی و زمینی به این مناطق آغاز شده است.
۵ فروند بالگرد جمعیت هلال احمر از صبح امروز سه شنبه برای امداد رسانی به مردم سیل زده شهرستان پلدختر به پرواز در آمده و به گفته استاندار لرستان با مساعد شدن هوا خدمات رسانی و امداد رسانی به این مناطق افزایش یافته است.
سیل در خرم آباد، نور آباد، درود و پلدختر لرستان خسارات سنگینی بر جای گذاشته به طوریکه جهانگیری معاون اول رییس جمهوزی شب گذشته در ستاد هماهنگی مدیریت بحران استان خوزستان خسارات وارده به بخشهای مختلف لرستان را بسیار سنگین دانسته است./ ایرنا