۱۹۵هزار لیتر بنزین از خوزستان به لرستان ارسال شد

نعمت الله نجفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: یکی از این محموله های سوختی با وجود سختی راه و خطرهای ناشی از سیلاب به شهر سیل زده پلدختر رسید و پنج محموله دیگر از مسیر آزاد راه اندیمشک – خرم آباد به مرکز استان لرستان ارسال شد. وی با اشاره […]

نعمت الله نجفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: یکی از این محموله های سوختی با وجود سختی راه و خطرهای ناشی از سیلاب به شهر سیل زده پلدختر رسید و پنج محموله دیگر از مسیر آزاد راه اندیمشک – خرم آباد به مرکز استان لرستان ارسال شد.
وی با اشاره به اینکه انبار نفتی خرم آباد به سبب بروز سیلاب از مدار عملیات خارج شده از آماده شدن چند محموله سوختی دیگر به مناطق سیل زده لرستان خبر داد.
نجفی افزود: تانکرهای سوخت رسان عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حالت آماده باش بوده و مهیای سوخت رسانی به هر یک از نقاط سیل زده و در معرض سیلاب استان های خوزستان و لرستان هستند.

** هیچ جایگاهی در مناطق سیل زده خوزستان بدون سوخت نیست
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: با تمهیدهای لازم، اکنون هیچ جایگاهی در مناطق در شمالی، مرکزی و غربی استان که در معرض سیلاب قرار گرفته اند بدون سوخت نیست.
نجفی با اشاره به اینکه انبار نظامیه اهواز در بالاترین سطح ذخیره سازی مواد سوختی قرار دارد افزود: ذخیره سازی سوخت جایگاه ها در مناطق سیلزده و در معرض سیلاب استان همچنان ادامه دارد.
وی گفت: در اطراف همه جایگاه های سوخت در مناطق سیلزده و درمعرض سیلاب ، سیل بندهایی با کمک گروه های جهادی و مردمی احداث شده تا از نفوذ احتمالی سیلاب به درون جایگاه ها جلوگیری شود.
نجفی، وضعیت سوخت رسانی در مناطق غربی و شمالی خوزستان که خطرات بیشتری آنان را تهدید می کند مطلوب و رضایت بخش توصیف کرد و افزود:جای هیچ گونه نگرانی نیست و مردم نباید در منازل خود سوخت ذخیره سازی کنند.

** همه جایگاه های سوخت خوزستان فعال هستند
مدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: همزمان با بازگشت مسافران نوروزی به شهرهای خود ، همه جایگاه های سوخت در شریان های اصلی و فرعی خوزستان فعال و ظرفیت ذخیره سازی سوخت جایگاه ها تکمیل است.
وی به مسافران و میهمانان نوروزی توصیه کرد نگران تامین سوخت مورد نیاز نباشند./ایرنا