سایپا با درخشش فلاح زاده استقلال را متوقف کرد

شاگردان «وینفرد شفر» امروز «چهارشنبه» در نخستین دیدار هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم سایپا بودند اما از پس شاگردان « علی دایی» درتیم سایپا برنیامدند و به نتیجه تساوی بدون گل مقابل این بسنده کردند. نیمه نخست این دیدار با حملات بازیکنان تیم استقلال آغاز شد و آنان زودتر از […]

شاگردان «وینفرد شفر» امروز «چهارشنبه» در نخستین دیدار هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم سایپا بودند اما از پس شاگردان « علی دایی» درتیم سایپا برنیامدند و به نتیجه تساوی بدون گل مقابل این بسنده کردند.
نیمه نخست این دیدار با حملات بازیکنان تیم استقلال آغاز شد و آنان زودتر از انتظار معمول درمحوطه جریمه تیم سایپا درموقعیت گلزنی قرارگرفتند.
آنان در پنج دقیقه ابتدایی این بازی سه بار در محوطه جریمه حریف حاضر شده و یک بار نیز کرنر زدند.
در این دقایق بهترین فرصت را « مرتضی تبریزی » برای تیم استقلال از دست داد او برروی ارسال مناسب «پاتوسی» از کمند دفاع مدافعان تیم سایپا عبور کرد و در موقعیت تک به تک با « حامد فلاح زاده» به توپ ضربه زد که سنگربان سایپا آن را دفع کرد.
البته «علیرضا فغانی» داور این دیدار با به صدا در آوردن سوت خود دستور به توقف بازی داد و آفساید تبریزی را اعلام کرد.
دردقیقه ۱۲ بازیکنان تیم سایپا در موقعیت مناسب گلزنی قرار گرفتند اما شانس با بازیکنان این تیم یار نبود و این فرصت از آنان گرفته شد.
دردقیقه ۱۶ پاتوسی قصد داشت دروازه سایپا را با شوت از راه دور باز کند که فلاح زاده دروازه بان سایپا او را ناکام گذاشت.
در دقیقه ۲۱ « عبداله ناصری» بدنبال اعلام خطا به سود تیم سایپا از پشت محوطه جریمه دروازه استقلال را نشانه رفت اما شوت زیبای این بازیکن را «سید حسین حسینی»دروازه بان استقلال به بیرون فرستاد و مانع از گلزنی او شد.
در دقیقه ۲۷ تبریزی یک بار دیگر در محوطه جریمه حریف درموقعیت مناسب قرار گرفت و اقدام به شوتی کرد که این شوت با برخورد به مدافعان سایپا به دیرک عمودی دروازه این تیم برخورد و فلاح زاده توپ برگشتی را جمع کرد.
نیمه دوم با شروع توفانی بازیکنان تیم استقلال آغاز شد و بازیکنان تیم سایپا بر دفاع متمرکز تمرکز داشتند.
پاتوسی، ایسما و تبریزی دراین دقایق فرصت های متعددی که بدست آمد را از دست دادند البته از درخشش فلاح زاده سنگربان تیم سایپا که با عکس العمل های مناسب خود مانع گلزنی بازیکنان استقلال شد نیز نباید به آسانی عبور کرد.
دردقیقه ۸۴ شوت سنگین پاتوسی درمحوطه جریمه به مدافعان سایپا برخورد کرد و این فرصت نیز از پسران آبی گرفته شد.
دردقیقه ۸۶ تبریزی بهترین فرصت گلزنی تیمش را از دست داد او درحالیکه در موقعیتی مناسب در شش قدم دروازه فلاح زاده قرار داشت توپ را با ضربه سر به دروازه بان سایپا تقدیم کرد.
دردقایق باقی مانده تلاش بازیکنان دو تیم بی ثمر ماند و بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
شفر در این دیدار تیمش را با ترکیب سید حسین حسینی، پژمان منتظری، روزبه چشمی، فرشاد محمدی مهر، میلاد زکی پور، علی کریمی، داریوش شجاعیان، پاتوسی، مرتضی تبریزی، منشا و ایسما به میدان فرستاد.
دایی سرمربی تیم سایپا نیز از ترکیب حامد فلاح‌زاده، ساموئل سارفو، مجید علیاری، عبدالله ناصری، سید ابوالفضل جلالی، رضا اسدی، امیرحسین حسین‌زاده، محمدصادق بارانی، علی دشتی، معین عباسیان و آرمان رمضانی برای رویارویی با تیم استقلال استفاده کرد.
علیرضا فغانی قضاوت این دیدار را برعهده داشت او به «علی دشتی» بازیکن تیم سایپا و « علی کریمی» بازیکن تیم استقلال کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد./ایرنا