کارخانه آسفالت شهرداری ایوان در هفته دولت به بهره برداری می رسد

امیدعلی سبزی در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران استان ایلام گفت: سه هزار میلیارد ریال در حوزه های بهداشت و درمان، آب و فاضلاب، کشاورزی، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، طرح های هادی، دهیاری ها، کمیته امداد، بنیاد شهید، ورزش و جوانان و خدمات رسانی به عشایر و روستاییان از ابتدای دولت تدبیر و امید هزینه […]

امیدعلی سبزی در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران استان ایلام گفت: سه هزار میلیارد ریال در حوزه های بهداشت و درمان، آب و فاضلاب، کشاورزی، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، طرح های هادی، دهیاری ها، کمیته امداد، بنیاد شهید، ورزش و جوانان و خدمات رسانی به عشایر و روستاییان از ابتدای دولت تدبیر و امید هزینه شده است.
مهندس سبزی گفت: در حوزه اشتغالزایی روستایی ۱۰۴ طرح با اعتبار بیش از ۹۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۴۸ نفر قرارداد منعقد شده است و ۸۰ درصد بهسازی این تونل قلاجه با ۲ هزار و ۵۰۰ متر طول در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است و روشنایی و سیستم تهویه در حال انجام است و قبل از اربعین امسال به بهره برداری می رسد.
نماینده عالی دولت در شهرستان ایوان بیان کرد: ۱۰۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار در این شهرستان دارای گاز خانگی هستند، و کارخانه آسفالت شهرداری ایوان نیز در هفته دولت به بهره برداری می رسد و با بازدید از تمام طرح های صنعتی راکد، بدنبال راه اندازی مجدد آنها هستیم.
سبزی فرماندار ایوان اضافه کرد: پس از پیگیری و رایزنی با کشاورزان و مالکان اراضی اقدامات اولیه برای ایجاد کمربندی ایوان صورت گرفته است و امیدواریم در هفته دولت این پروژه نیز به بهره برداری برسد.
فرماندار ایوان با اشاره به مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: همه مسئولان در تلاشند علاوه بر بهبود وضعیت اشتغال، زمینه های نشاط اجتماعی را نیز فراهم کنند چرا که ایجاد نشاط در جامعه تنها برگزاری کنسرت و موسیقی نیست و بطور جدی پیگیر اقدامات مناسب در این راستا هستیم.
مهندس سبزی در خصوص نهاد هایی که با رسانه ها ارتباط خوبی ندارند و پاسخگو نیستند، گفت: همه ادارات این شهرستان باید عملکرد خود را به مردم و رسانه ها گزارش دهند و دستگاه هایی که پاسخگوی رسانه ها نباشند اعتبارشان کاسته می شود.
در پایان از جناب آقای دکتر آیت قیصربیگی مدیرکل محترم روابط عمومی استانداری ایلام به خاطر تعامل خوب و ارزشمند ایشان با رسانه ها کمال تشکر و قدردانی را داریم./سودابه خانی