شکستگی لوله آب شهر شباب ترمیم شد

شهاب منصوری در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: روز گذشته گزارشی مبنی بر آلوده بودن و بوی بد در قسمتی از آب شرب شهر شباب دریافت شد که تامین و رفع این مشکل در دستور کار شهرداری؛ شورای اسلامی شهر و شرکت آبفار قرار گرفت. وی اضافه کرد: لوله آبرسانی یکی از روستاهای […]

شهاب منصوری در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: روز گذشته گزارشی مبنی بر آلوده بودن و بوی بد در قسمتی از آب شرب شهر شباب دریافت شد که تامین و رفع این مشکل در دستور کار شهرداری؛ شورای اسلامی شهر و شرکت آبفار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: لوله آبرسانی یکی از روستاهای حاشیه دچار شکستگی شده بود که این مسئله باعث ورود آب غیر بهداشتی به قسمت کوچکی از یکی از محلات شهر شد.
شهردار شباب ادامه داد: پس از بررسی و حضور کارشناسان بویژه بهداشت و درمان اعلام کردند که آب شرب شهر مشکل بهداشتی ندارد و فقط این قسمت از شهر بواسطه شکستگی لوله انشعاب آب نیازمند تعمیر و بهسازی دارد.
منصوری تاکید کرد: با حضور کارکنان شهرداری و آب و فاضلاب روستایی و ادوات مورد نیاز تعمیرات اساسی صورت گرفت و تا اطمینان کامل از پاک بودن آب توسط چهار تانکر سیار آبرسانی به مردم انجام می شود.
وی تاکید کرد: خدمت رسانی مناسب و تامین آب با توجه به گرمای هوا در اولویت شهرداری است و به مردم اطمینان می دهیم مشکلی در این راستا وجود ندارد.
شهر شباب بعنوان دروازه ورود و خروج زائرین عتبات عالیات در پنج کیلومتری سرابله مرکز شهرستان چرداول قرار دارد./ایرنا