همزمان با هفته دولت ۴۴ پروژه در دهلران بهره برداری و کلنگ زنی می شود

سید حسینعلی موسوی در گفت و گو با خبرنگار ما با گرامی داشت یادو خاطره شهیدان رجایی و با هنر و تبریک هفته دولت افزود: برای این پروژه ها در مجموع اعتباری بالغ بر ۵۷۱میلیارد ریال هزینه می شود. وی با اشاره به اینکه این پروژه ها در زمینه های مختلف عمرانی،اقتصادی،خدماتی،گردشگری،بهداشتی و آموزشی هستند […]

سید حسینعلی موسوی در گفت و گو با خبرنگار ما با گرامی داشت یادو خاطره شهیدان رجایی و با هنر و تبریک هفته دولت افزود: برای این پروژه ها در مجموع اعتباری بالغ بر ۵۷۱میلیارد ریال هزینه می شود.
وی با اشاره به اینکه این پروژه ها در زمینه های مختلف عمرانی،اقتصادی،خدماتی،گردشگری،بهداشتی و آموزشی هستند افزود: از این تعداد ۳۹ پروژه بهره برداری و کلنگ ۵ پروژه نیز به زمین زده می شود.
فرماندار دهلران گفت: کلنگ زنی فاز دوم چهار خطه کردن محور دهلران به اندیمشک با اعتبار ۴۵۰میلیارد ریال،پروژه های عمران شهری با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال و روکش آسفالت با اعتبار ۱۵میلیارد ریال از جمله مهم ترین این پروژه ها هستند.
موسوی با اشاره به حضور مسئولان استانی و شهرستانی برای بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت در این شهرستان گفت: برنامه های دیگری از جمله دیارهای مردمی،غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدای کارمند در این هفته پیش بینی شده است.
وی هفته دولت را فرصتی برای بیان عملکرد خدمات و اقدامات دولت در شهرستان برشمرد و افزود:مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان عملکرد و اقدامات دولت در حوزه فعالیت خود را از طریق روابط عمومی ها و نشست با اصحاب رسانه و خبر به مردم منعکس کنند./ایرنا