۶۷ میلیارد ریال به شهرداری های دهلران اختصاص یافت

محمد غلامی در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اختصاص این میزان اعتبار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری دارد که حاکی از توجه ویژه دولت دوازدهم به جایگاه شهرداری ها و اهتمام برای توسعه و عمران و آبادی شهرها است. معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار دهلران توجه به مبلمان […]

محمد غلامی در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اختصاص این میزان اعتبار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری دارد که حاکی از توجه ویژه دولت دوازدهم به جایگاه شهرداری ها و اهتمام برای توسعه و عمران و آبادی شهرها است.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار دهلران توجه به مبلمان شهری، توسعه فضاهای سبز، نوسازی معابر و توجه به معماری شهری در ساخت و سازها را از مهم ترین وظایف شهرداران دانست.
وی افزود: برای کسب توفیق و دستیابی شهرداری به اهداف خود باید تمامی اعضای شورای اسلامی شهر در عمل با یکدیگر تفاهم و همدلی داشته و شورای شهر ضمن نظارت بر عملکرد شهرداری، مراقب مصوبات شورا و تطابق آن با قوانین و مقررات در جهت رشد و توسعه شهر باشند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار دهلران تاکید کرد: توسعه برنامه های عمران شهری، اصلاح قوانین شهرداری و به روز کردن آن، ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری ها، تدوین لایحه مدیریت یکپارچه شهری با هدف بهبود و توسعه خدمات شهری و توسعه متوازن شهر و روستا از جمله اقدامات و رویکردهای دولت یازدهم درشهرها و روستاها است.
غلامی تصریح کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و مدیریت شهری را حمایت کنیم تا بتوانند از این گردنه های سخت براحتی عبور کنند.
شهرستان مرزی دهلران با ۶۶ هزار نفر جمعیت در ۲۲۰ کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد./ایرنا