همزمان با هفته دولت موزه و کتابخانه تخصصی وقف در مشهد افتتاح شد

در این مجموعه در بخش موزه و اسناد آن اشیاء تاریخی از قبیل وقف نامه های قدیم، کتابهای خطی با موضوع وقف و دست نوشته های خطی برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است. کتابخانه تخصصی آن نیز دارای تکنولوژی روز جهت پژوهش و تحقیق می باشد که در خدمت محققین و نویسندگان قرار […]

در این مجموعه در بخش موزه و اسناد آن اشیاء تاریخی از قبیل وقف نامه های قدیم، کتابهای خطی با موضوع وقف و دست نوشته های خطی برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.
کتابخانه تخصصی آن نیز دارای تکنولوژی روز جهت پژوهش و تحقیق می باشد که در خدمت محققین و نویسندگان قرار می گیرد. این مجموعه با همکاری سازمان اوقاف و میراث فرهنگی به بهره برداری رسیده است.
این موزه و کتابخانه تخصصی به منظور مشارکت بیشتر مردم و بخش خصوصی جهت توسعه و عمران موقوفات کشور پژوهش هایی مفیدی را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.
مراسم افتتاح این پروژه با حضور حجه الاسلام و المسلمین علی محمدی نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و ابوالفضل مکرمی فر مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی و حجه الاسلام محمد احمد زاده مدیر کل اوقاف خراسان رضوی برگزار شد.