تیم ایران قهرمان مسابقات جام یادگار امام شد

چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای «روسیه»، «آذربایجان»، «ارمنستان»، «گرجستان»، «عراق» و چهار تیم از کشورمان روزهای ۸ و ۹ شهریورماه در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک برگزار شد و در پایان تیم ایران با شکست ۶ بر ۴ تیم روسیه […]

چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای «روسیه»، «آذربایجان»،
«ارمنستان»، «گرجستان»، «عراق» و چهار تیم از کشورمان روزهای ۸ و ۹ شهریورماه در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک برگزار شد و در پایان تیم ایران با شکست ۶ بر ۴ تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید.
در دیدار رده بندی نیز تیم «آذربایجان» با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل تیم ایران پیروز شد و به مقام سوم رسید.
در بخش انفرادی دیدار فینال این دوره ار رقابت ها و در وزن ۴۵ کیلوگرم «رحمان عموزاد» از تیم ایران اراک با نتیجه ۳ بر ۶ مغلوب ولادمیر گیلنکنو شد و در وزن ۴۸ کیلوگرم «مهدی ویسی» با نتیجه هشت بر ۲ بر «ماگومد التمیروف» روسی چیره شد.
همچنین «مجتبی سلطان زاده» در وزن ۵۱ کیلوگرم از تیم ایران اراک با نتیجه چهار بر ۲ «آسخاف ابویف» روسی را شکست داد و در وزن ۵۵ کیلوگرم نیز «عرفان جعفریان» از تیم ایران اراک با نداشتن حریف برنده اعلام شد.
در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز «عرفان الهی» از تیم ایران اراک با نتیجه ۶ بر ۲ حریف خود، «بالتویف» را شکست داد و «سهراب ادهم خلیلی» نیز از تیم ایران اراک با نتیحه ۶ بر چهار و ضربه فنی «اینهار کتها» را شکست داد.
«هادی شرفبیای» در وزن ۷۱ کیلوگرم با نتیجه پنج بر یک «عبدالرحمن کومیوف» را شکست داد و در وزن ۸۰ کیلوگرم نیز «محمدرضا قیاسی» با نتیجه ۱۲ بر یک « آیدار خاتانوف» را حذف کرد.
«سهیل یوسفی» در وزن ۹۲ کیلوگرم با نتیحه یک بر سه مغلوب «مارات ژاگاپیروف» شد و در وزن ۱۱۰ کیلوگرم نیز «سرگئی کوزیریف» «رضاخانی» را شکست داد.
چهارمین دوره مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان جام یادگار امام(ره) با حضور تیم های روسیه، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان دیروز(پنجشنبه) هشتم شهریورماه به مدت ۲ روز در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک آغاز شد. /ایرنا