چهره ورزش سیروان با افتتاح پروژه های جدید دگرگون می شود

طالب فرجی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این پروژه ها شامل چمن مصنوعی سراب کارزان با رشد فیزیکی ۷۰ درصد، سالن ورزشی چند منظوره چشمه پهن و چشمه رشید با رشد فیزیکی ۹۵ درصد، زمین چمن ورزشی روستای لرینی با ۶۰ درصد پیشرفت و سالن ورزشی چندمنظوره شهر لومار با رشد فیزیکی […]

طالب فرجی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این پروژه ها شامل چمن مصنوعی سراب کارزان با رشد فیزیکی ۷۰ درصد، سالن ورزشی چند منظوره چشمه پهن و چشمه رشید با رشد فیزیکی ۹۵ درصد، زمین چمن ورزشی روستای لرینی با ۶۰ درصد پیشرفت و سالن ورزشی چندمنظوره شهر لومار با رشد فیزیکی ۶۰ درصد هستند.
وی با انتقاد از عدم توجه به حوزه ورزش این شهرستان در سال های گذشته نگاه و توجه دولت تدبیر و امید را بی نظیر دانست که نویدبخش توسعه فضاهای ورزشی در این شهرستان تازه تاسیس و محروم است.
رئیس اداره ورزش و جوانان سیروان اضافه کرد: پیش از جدایی سیروان از شهرستان چرداول هیچ توجهی در توسعه زیرساخت های ورزشی صورت نگرفته و می طلبد که نمایندگان و مدیریت ارشد استان در راستای جبران کردن این مشکل اعتبارات مناسبی را اختصاص دهند.
فرجی یادآور شد: هم اکنون ۴۰۰ ورزشکار سازمان یافته در قالب ۱۱ هیات ورزشی و در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال و ورزش های رزمی در این شهرستان فعالیت می کنند.
شهرستان سیروان به مرکزیت شهر لومار در ۶۵ کیلومتری ایلام قرار دارد که فقط دارای یک سالن ورزشی است و نبود فضاهای ورزشی عامل مهاجرت خیلی از جوانان شده است.
علیرغم این محرومیت مدیران دولت تدبیر و امید با کلنگ ساخت چندین پروژه ورزشی در سیروان نوید روزهای امیدوارکننده برای علاقه مندان به ورزش را می دهند./ایرنا