۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه الغدیر ایلام اختصاص یافت

بهروز حیدرزاده در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: این اعتبار از محل منابع شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تامین می شود و امیدواریم با اختصاص این بودجه بخش عمده ای از نواقص این ورزشگاه رفع و تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری برسد. وی افزود: تاکنون ۲۲۰ میلیارد ریال […]

بهروز حیدرزاده در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: این اعتبار از محل منابع شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تامین می شود و امیدواریم با اختصاص این بودجه بخش عمده ای از نواقص این ورزشگاه رفع و تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری برسد.
وی افزود: تاکنون ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه به مساحت ۳۶ هزار متر مربع از محل اعتبارات ملی هزینه شده و برای تکمیل نهایی آن نیازمند ۷۰ تا ۹۰ میلیارد ریال اعتبار است.
حیدرزاده یادآور شد: امسال نیز از محل اعتبارات استانی ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه تامین شده است.
به گفته وی تکمیل این ورزشگاه با اولویت محوطه سازی، سردر ورودی، تکمیل تاسیسات برق و مکانیکی، آسفالت و پارکینگ صورت می گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام افزود: این ورزشگاه دارای بخش هایی از جمله زمین چمن استاندارد، سکوی تماشاگران، رختکن، نورافکن، سرویس بهداشتی، ساختمان اداری و پیست دو و میدانی است.
وی یادآور شد: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برای بازدید از استخر سرپوشیده آبدانان عازم این شهرستان شد و پس از بازدید از این مجموعه برای رفع موانع و نواقص این استخر و به بهره برداری رسیدن آن تا پایان سال ۹۷ نیز قول مساعد داد./ایرنا