تمرینات تاکتیکی تیم ملی فوتبال در حضور کی روش

در ابتدای این تمرینات بازیکنان در گروه های دو نفره بدن های خود را گرم کردند و سپس کی روش سرمربی تیم ملی مانند همیشه در سخنانی برخی نکات تاکتیکی را به ملی پوشان گوشزد کرد. در ادامه بازیکنان تمرینات تاکتیکی را زیر نظر کی روش و با حضور «میک درموت» مربی تیم ملی برگزار […]

در ابتدای این تمرینات بازیکنان در گروه های دو نفره بدن های خود را گرم کردند و سپس کی روش سرمربی تیم ملی مانند همیشه در سخنانی برخی نکات تاکتیکی را به ملی پوشان گوشزد کرد.
در ادامه بازیکنان تمرینات تاکتیکی را زیر نظر کی روش و با حضور «میک درموت» مربی تیم ملی برگزار کردند.
در این تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. گروه نخست با لباس آبی شامل امیر عابدزاده، صادق محرمی، پژمان منتظری، سید مجید حسینی، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی، علی کریمی، علی قلی زاده و کریم انصاری‌فر و گروه دیگر با لباس سفید شامل سیدحسین حسینی (علیرضا بیرانوند)، میلاد محمدی، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، وحید امیری، سعید عزت‌اللهی، اشکان دژاگه، مهدی ترابی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضائیان و مهدی طارمی که تمرینات تاکتیکی شامل ارسال توپ، درگیری برای صاحب شدن توپ و سایر موارد را تمرین کردند.
روزبه چشمی نیز به دلیل مصدومیت، جداگانه تمرینات خود را انجام داد.
با وجود گرمای شدید ورزشگاه آزادی، بازیکنان با انگیزه تمرینات را دنبال کردند.
یکی از نکات جالب توجه در پوشش بازیکنان تیم ملی فوتبال و کارلوس کی روش بود که همچنان با همان لباس اسپانسر تیم ملی در جام جهانی (آدیداس) به تمرینات پرداختند. فدراسیون فوتبال طی هفته های اخیر با شرکت آل اشپورت برای تامین لباس تیم ملی به توافق رسیده بود.
غیبت سردار آزمون و انصراف رشید مظاهری از تیم ملی به دلیل مشکلات خانوادگی از نکات جالب توجه تمرین امروز بود و ضمن آنکه کاوه رضایی و محمد رضاخانزاده هنوز مصدوم هستند، سامان قدوس قرار است فردا (شنبه) خود را به کادر فنی معرفی کند.
تمرینات تیم ملی فوتبال تا ۱۸ شهریور ماه ادامه دارد و سپس ملی پوشان برای برگزاری دیداری دوستانه با تیم ملی ازبکستان راهی شهرتاشکند می شوند.
تیم ملی فوتبال که خود را برای هفدهمین دوره جام ملت های آسیا آماده می کند، در گروه D با تیم های عراق، ویتنام و یمن هم گروه است.
این رقابت ها از ۱۵ دی تا ۱۱ بهمن ماه به میزبانی امارات برگزار خواهد شد./ایرنا