تئاتری که اشک وزیر را درآورد

پس از ادای احترام وزیر ارشاد به مقام شهدا فاطمه محمدیان شمالی یکی از بانوان هنرمند این استان تئاتری را با موضوع دفاع مقدس اجرا کرد. این تئاتر تاثیرگذار که با موضوع دفاع مقدس بود تمام حضار را متاثر کرد تا جاییکه اشک سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را درآورد. پس از […]

پس از ادای احترام وزیر ارشاد به مقام شهدا فاطمه محمدیان شمالی یکی از بانوان هنرمند این استان تئاتری را با موضوع دفاع مقدس اجرا کرد.
این تئاتر تاثیرگذار که با موضوع دفاع مقدس بود تمام حضار را متاثر کرد تا جاییکه اشک سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را درآورد.
پس از اجرای این تئاتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی استاندار، معاون سیاسی و جمعی از مسوولان با نثار شاخه گل به شهدای ایلام ادای احترام کردند.
نشست با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام ، نشست با مدیران نهادهای هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی و عزیمت به شهرستان دره شهر از جمله برنامه های روز نخست سفر وزیر ارشاد به ایلام است.
وی بعد از ظهر امروز با عزیمت به شهرستان دره شهر با هنرمندان شهرستان های آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره دیدار خواهد کرد و علاوه بر این به دیدار یکی از هنرمندان پیشکسوت این شهرستان می رود.
دکتر سید عباس صالحی در دومین روز سفر به ایلام برنامه هایی شامل دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، حضور در نشست شورای فرهنگ عمومی،دیدار با هنرمندان شهرستان های ایلام، ایوان، سیروان، ملکشاهی، چرداول و مهران و دیدار با یکی از هنرمندان پیشکسوت ایلام خواهد داشت.
آخرین برنامه حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایلام نشست با خبرنگاران خواهد بود./ایرنا