۲ هزار قلم کالای دامپزشکی احتکار شده در ایلام کشف شد

سرهنگ علی مهری گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاری سربازان گمنام امام زمان موفق شدند مقدار ۲ هزار و ۵۶ قلم کالای قاچاق دامپزشکی شامل سموم ، دستگاه سمپاش ، دماسنج و … در یکی از انبارهای غیرمجاز شهر ایلام را کشف و ضبط کنند. وی ادامه داد: […]

سرهنگ علی مهری گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاری سربازان گمنام امام زمان موفق شدند مقدار ۲ هزار و ۵۶ قلم کالای قاچاق دامپزشکی شامل سموم ، دستگاه سمپاش ، دماسنج و … در یکی از انبارهای غیرمجاز شهر ایلام را کشف و ضبط کنند.
وی ادامه داد: در این زمینه پرونده ای تشکیل و با هماهنگی مرجع قضائی ، این انبار تا تعیین تکلیف، پلمب شد.
رییس پلیس آگاهی تصریح کرد: با توجه به اینکه اقدامات قاچاقچیان و محتکران کالا، تاثیرات مخربی بر چرخه تولید و معیشت مردم دارند ، با این افراد به شدت برابر قانون برخورد خواهد شد.

*** کشف ۴۷ کیسه زغال قاچاق در ایلام
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از کشف ۴۷ کیسه زغال قاچاق خبر داد.
سرهنگ جمال موسوی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران منابع طبیعی به فرماندهی انتظامی بخش چوار مبنی بر فعالیت افرادی در تهیه زغال چوب ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با تحقیقات به عمل آمده و با اشرافیت کامل، افرادی که در تهیه زغال چوب فعالیت داشتند شناسایی شدند .
سرهنگ موسوی تصریح کرد: پس از کسب مجوز از مقام قضایی، در بازرسی از منزل افرادی که در امر تهیه زغال چوب بلوط فعالیت داشتند تعداد ۴۷ کیسه زغال قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با اشاره به اینکه در این راستا چهار نفر دستگیر شده اند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند./ایرنا