توزیع دومین دوره سبد کالا در ایلام آغاز شد

شکراله شیرخانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دومین دوره طرح توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب‌پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) از ۲۷ شهریور ماه جاری به طور همزمان در سراسر کشور آغاز شده است. وی افزود: در این طرح برای […]

شکراله شیرخانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دومین دوره طرح توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب‌پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) از ۲۷ شهریور ماه جاری به طور همزمان در سراسر کشور آغاز شده است.
وی افزود: در این طرح برای خانوارهای یک نفره ۴۰۰ هزار ریال، ۲ نفره ۸۰۰ هزار ریال، سه نفره یک میلیون ریال، چهار نفره یک میلیون و ۱۵۰ هزار ریال، پنج نفره یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و ۶ نفره و بالاتر یک میلیون و ۴۵۰ هزار ریال در محدوده زمانی دریافت کالا واریز می شود.
شیرخانی یادآور شد: مشمولین این طرح می‌توانند همانند دوره‌های گذشته به فروشگاه‌های طرف قرارداد این طرح از جمله فرهنگیان، افق کوروش، اتکا، اسکاد، رفاه، سپه، امکان، شهروند، تعاون روستایی و تعاونی مصرف محلی مراجعه کنند.
شیرخانی یادآور شد: مبلغ شارژ کارت مشمولین با توجه به دوره‌های گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است.
گفتنی است شماره کارت مربوط به مشمولین کمیته امداد امام خمینی (ره) تا اطلاع ثانوی همان شماره کارت یارانه بگیری سابق سرپرستان خانوار می باشد.
به گفته وی طرح توزیع بسته‌های حمایت غذایی از تیر ماه سال ۱۳۹۳ در دولت تدبیر وامید به منظور حمایت از اقشار محروم و آسیب پذیر آغاز شده و همچنان ادامه دارد./ ایرنا