​واریز وام ضروری بازنشستگان کشوری از ٧ مهر توسط بانک صادرات ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  ماناسپهر و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم انوشیروان بندپی فهرست مشمولان دریافت وام ضروری بازنشستگان و وظیفه‌بگیران واجد شرایط صندوق بازنشستگی کشوری را به سیدکاظم مرتضوی اسکویی تحویل داد و مقرر شد وام یادشده از روز شنبه به صورت تدریجی به حساب متقاضیان واریز شود. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  ماناسپهر و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم انوشیروان بندپی فهرست مشمولان دریافت وام ضروری بازنشستگان و وظیفه‌بگیران واجد شرایط صندوق بازنشستگی کشوری را به سیدکاظم مرتضوی اسکویی تحویل داد و مقرر شد وام یادشده از روز شنبه به صورت تدریجی به حساب متقاضیان واریز شود.
بنابراین گزارش، با تامین اعتباری بالغ بر ٢٠ هزار میلیارد ریال توسط این بانک، فاز اول پرداخت وام ضروری ۵٠ میلیون ریالی بانک صادرات ایران با نرخ کارمزد ۴ درصدی از روز شنبه ٧ مهرماه آغاز می‌شود که ٢۵٠ هزار نفر در مرحله اول و ١۵٠ هزار نفر دیگر از بازنشستگان کشوری در فاز بعدی تا پایان سال جاری از این وام بهره‌مند خواهند شد.
بر اساس توافقات صورت گرفته بین بانک صادرات ایران و صندوق بازنشستگی کشوری، طبق اولویت‌بندی و به صورت تدریجی طی شش ماه دوم امسال، مجموعا ۴٠٠ هزار نفر این وام را دریافت خواهند کرد که فاز اول در پاییز و فاز دوم در زمستان خواهد بود.
بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از قدرت خرید بازنشستگان عزیز کشوری از سال ٩۴ تاکنون، ٢٧ هزار و ۴٠٠ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به بیش از ٧۵٠ هزار نفر از آن‌ها پرداخت کرده است.